Scrollujte ďalej
image

TréningyOnline

Poslaním stránky TréningyOnline je zabudovať pohyb do našich každodenných životov! Aj keď nechceš ísť von, to ešte neznamená, že sa musíš vzdať radosti z pohybu a jeho pozitívnych účinkov. Už nie je problém, ak na konci dňa nemáš náladu ísť do posilňovne. Rovnako tak nie je výhovorkou veľké teplo alebo daždivé počasie. Aj v teple domova vieš trénovať, nezávisle od počasia. S pomocou uznávaných trénerov ti pomôžeme dostať sa do formy. Ponúkame množstvo kurzov a je len na tebe, ktorý si vyberieš.

Našu ponuku neustále rozširujeme a meníme, aby si stále nachádzal/a nové a nové inšpirácie. Vyskúšaj kľudne viac ponúk. Naši kvalifikovaní tréneri sú zárukou toho, že budeš v dobrých rukách. Prešli prísnym výberom a ponúkajú len tie najlepšie tréningové programy. Naša stránka ti dáva možnosť dosiahnuť vytúžený cieľ za asistencie profesionálneho trénera. Nech sa pohyb stane súčasťou tvojej cesty k zdravšiemu životnému štýlu, k dokonalejšej postave a k väčšej životnej energii.

Ani doma nie si sám

Častým dôvodom odmietania cvičenia v domácom prostredí je obava z nesprávne vykonávaných cvikov, ktoré sú následne viac na škodu ako na osoh. Ak však postupuješ podľa inštrukcií odborníka, je aj domáce cvičenie úplne bezpečné. Jedinou zmenou je, že sa posilňovňa presťahuje do tvojho domova.

Tréningy sú skutočne pestré, stránka ponúka rôzne formy pohybu. Nemusíš sa sústrediť len na jeden smer, ale môžeš vyskúšať prakticky všetko. Navyše stránku pravidelne rozširujeme o ďalšie a ďalšie tréningy, takže sa stále môžeš tešiť na novinky! Keď si skôr hanblivý typ a nerád/a trénuješ v spoločnosti iných, zvoľ si online tréningy, počas ktorých ťa vidí iba tréner.

Vyber si toho trénera, ktorý ťa najviac inšpiruje a motivuje, aby bola vaša spoločná práca čo najefektívnejšia. Ak si dostal/a chuť trošku si zašportovať, poď do toho! Z času na čas ponúkame aj kurzy zadarmo a tie platené prispôsobíme k osobným lekciám trénerov. Rozdiel je len v tom, že hodiny online budú ešte výhodnejšie ako tie v posilňovni. Náš platobný systém je úplne bezpečný, stačí zopár kliknutí a už si na virtuálnom kurze. Z tréningov si môžeš vybrať podľa kondície, ponúkame hodiny pre začiatočníkov i pokročilých.

Neustále pracujeme na tom, aby si mal/a možnosť vyskúšať zaujímavé, užitočné a rôznorodé hodiny. Ak poznáš trénera, s ktorým si chceš zacvičiť, ale nenachádza sa medzi našimi spolupracovníkmi, neváhaj ani chvíľu. Zanechaj nám jeho kontakt a my sa s ním spojíme.

4 malé kroky k veľkému cieľu

Prečo si vybrať práve nás?

1

Žiadny povinný mesačný poplatok

Platíš len za to, čo si naozaj odcvičíš, v skutočnosti dokonca ešte menej. Ak si raz zakúpiš tréning, odcvičíš ho koľkokrát chcieš. Pohyb je limitovaný jediným faktorom: počtom kreditov. Nezaväzujeme ťa platiť žiadny poplatok, takže aj po finančnej stránke si slobodný/á. Môžeš si zakúpiť kredity, ktoré, ak neminieš hneď, využiješ na kúpu tréningov neskôr.

2

Aktuálne videá

Aby boli tréningy rôznorodé a aktuálne, každé video je dostupné na stránkach 168 hodín. Vďaka tejto obmene si môžeš každý týždeň nájsť nové, zaujímavé cvičenia. Nechceš predsa celý rok cvičiť na to isté video a môžeš si byť istý/á, že u nás ti nič také nehrozí! Za rok sa toho zmení veľa, aj tvoja postava!

3

Kvalitné videá

Skôr ako zaplatíš za tréning, máš možnosť nahliadnuť do intro videa a zistiť, či ti štýl cvičenia vyhovuje. Ak to aj nie je úplne tvoja šálka kávy, s priebehom tréningov budeš zaručene spokojný/á. Predchádzajúce pôsobenie našich trénerov vždy overujeme, nemusíš sa obávať, že by si ktorýkoľvek z nich prikrášlil svoj obraz v porovnaní so skutočnosťou. Osobitnú pozornosť venujeme ich praxi vo vedení hodín, aby cvičenie nebolo len povinnosťou, ale aj zábavou. Tebe však nehrozí žiadne riziko, dostaneš presne to, čo vidíš. A to je záruka spokojnosti.

4

Bez reklamy

Už žiadne reklamy neprerušia tvoj tréning, sľubujeme! Ak si sa pustil/a do cvičenia, nemusíš ho prerušovať kvôli upútavke na najnovší film. Je to presne ako v posilňovni: keď raz začneš, tak ideš na jeden dych až do konca.

Trénuj s nami vždy a všade!